Результати проведення перевірки Загривого Андрія Володимировича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України „Про очищення влади“ та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади“, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Хорольською районною державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади“, щодо Загривого Андрія Володимировича, який обіймає посаду державного реєстратора  відділу  з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Загривого А.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади“.