Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови Хорольської райдержадміністрації „Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації

про оприлюднення проекту розпорядження голови

Хорольської райдержадміністрації „Про затвердження

Умов конкурсу з визначення підприємства (організації)

для здійснення функцій робочого органу при проведенні

конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських

автобусних маршрутах загального користування,

які не виходять за межі території Хорольського району

Розробник регуляторного акта – Хорольська районна державна адміністрація.

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 180 „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному маршруті загального користування“, яка набула чинності з дня опублікування (газета „Урядовий кур’єр“ від 17 березня 2018 р. №52) внесено зміни до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р.

№ 1081.

Проектом регуляторного акта затверджуються Умови конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Хорольського району.

Адреса розробника: вул.1 Травня,4, м.Хорол, 37800  тел./факс (05362)33-0-53, e-mail:horol_rda@adm-pl.gov.ua

Адреса спеціально уповноваженого органу: Державна регуляторна служба України, вул.Арсенальна,9/11, м.Київ, 01011, тел.(044)254-56-73,факс (044)254-43-93,e-mail:inform@dkrp.gov.ua/

Проект розпорядження голови райдержадміністрації та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Хорольської райдержадміністрації http://www.adm-pl.gov.ua/horol в розділі „Регуляторна політика“,підрозділ „Оприлюднення проектів регуляторних актів“.

Пропозиції та зауваження відносно цього проекту від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня його опублікування.