Зустрічайте серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Шановні друзі, колеги, партнери!
Хорольське бюро правової допомоги  повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У восьмому номері читайте:
-  Вітаємо з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!-  Новели виборчого законодавства, місцеві вибори 2020 – як це буде. -  Про порядок і підстави звернення громадян до суду при реалізації ними виборчих прав роз’яснює суддя Козельщинського райсуду Андрій Лизенко. -  Про роботу ювенальної превенції УПД ГУНП в Полтавській області інформує Ірина Москаленко.-  Актуальні зміни до процесуальних кодексів України та інших законів, у зв’язку з поширенням на території України пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. -  Податковий номер на ID-картці має таку ж юридичну силу, як довідка платника податків.-  Про відповідальність за наругу над державними символами за наругу над державними символами роз’яснюють фахівці системи БВПД.
Серед постійних рубрик – громадські та земельні радники, людина права, приклади успішного захисту.
З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися за посиланням https://goo.su/1YNB
Приємного читання!