Зустрічайте липневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Шановні друзі, колеги, партнери! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У липневому номері  читайте інтерв’ю з Олександром Барановим, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги, який розповідає про роботу адвокатів – ключових партнерів системи безоплатної допомоги.

Презентовано новий застосунок – безоплатна правова допомога тепер і в мобільному!

Чим займається поліцейський омбудсмен – розказує Наталія Нечепуренко, підполковник поліції, Уповноважений з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності у Полтавській області.

У рубриці актуальна тема поговоримо про децентралізацію, навіщо Україні потрібні нові райони?

Про електронні трудові книжки інформує ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області в рубриці зміни у законодавстві.

Серед постійних рубрик видання: громадські радники інформують, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

Приємного читання!