Жителі Хорольщини взяли участь у зборі благодійної допомоги для потреб батальйону патрульної служби поліції особливого призначення „Полтава‟

Жителі Хорольщини взяли участь у зборі благодійної допомоги для потреб Батальйону патрульної служби поліції особливого призначення „Полтава“ Головного управління Національної поліції в Полтавській області, який несе службу в зоні проведення військової операції під керівництвом об’єднаних сил.

Велику роботу провели загальноосвітні заклади району. Педагогічні, учнівські та батьківські колективи зібрали продукти харчування, ліки, засоби гігієни, а також малюнки для захисників України. Серед найактивніших закладів були: Хорольська СШ І-ІІІ ступенів №1, Хорольська гімназія, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Петракіївський НВК, Вишняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вишневий НВК, Хильківська ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ „Веселка“ м.Хорол, ДНЗ „Малятко“ м.Хорол, працівники   відділу освіти, молоді та спорту РДА.
Долучились до доброї справи і управління, відділи та служби райдержадміністрації, лікувальні заклади, які зібрали консерви, чаї, ліки, цукор, засоби особистої гігієни та кошти на загальну суму 4140 грн.
Координували роботу зі збору благодійної допомоги районна державна адміністрація, районна рада, центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді та депутат обласної ради Ф.А.Мухтаров.