Здоров’я жителів району – пріоритет у роботі районної влади та депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова

Робочий тиждень для депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова та першого заступника голови РДА Сергія Абрамова розпочався з зустрічі з головними лікарями центральної районної лікарні та комунального некомерційного підприємства „Центр ПМСД‟ Михайлом Виноградом та Леонідом Соболем.
Обговорювались ряд питань, над вирішенням яких працюють адміністрації лікарняних закладів спільно з районною та обласною владою. Було визначено першочергові об’єкти, де проводитимуться заміни вікон, внутрішній ремонт приміщень, тощо і на яких освоюватимуться бюджетні кошти, в тому числі, з фонду розвитку територій області (депутатського фонду Ф.А.Мухтарова). Мова йшла про медичні амбулаторії в с.Андріївці, Клепачах, ФАПи у селах Вишневому, Грушине, Петракіївці, Райківщині (Покровськобагачанська ОТГ). Фахраддін Аладдінович Мухтаров вважає, що першочерговим питанням, яке він повинен вирішувати як депутат обласної ради, є здоров’я жителів району, а тому і виділив на створення належних умов для роботи лікувальних закладів первинної ланки з так званих депутатських коштів 410 тис. грн. Щодо запланованих ремонтних робіт у відділеннях центральної районної лікарні, було зазначено, що будуть продовжені ремонтні роботи у дитячому відділенні ЦРЛ, яке за сприяння районної влади та депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова вже частково відремонтоване і де планується до кінця року освоїти ще близько 195 тис. грн. депутатських коштів та в частині поліклінічного відділення (де працює екстрена медична допомога), на ремонт якого депутатом обласної ради Фахраддіном Мухтаровим виділено 35 тис. грн. В цілому на заклади охорони здоров’я Хорольського району з фонду розвитку територій області Мухтаровим Ф.А. направлено 640 тис. грн.
Пріоритетним питанням залишається завершення реконструкції пологового відділення ЦРЛ. На даний час у зв’язку з призупиненням фінансування об’єкту з Державного бюджету та місцевих бюджетів ( а це 1045 тис. грн. і близько 700 тис. грн. відповідно) ремонтні роботи на даному об’єкті призупинені, чим надзвичайно стурбовані депутат обласної ради разом з керівництвом району. Тому зараз ведуться активні перемовини, перш за все, з керівниками місцевих громад, які ще не внесли свого посильного вкладу в проведення реконструкції даного соціально значимого об’єкту (це Клепачівська, Покровськобагачанська ОТГ, Мусіївська, Петракіївська та Трубайцівська сільські ради). Фахраддін Аладдінович, в свою чергу, сказав про те, що питання продовження фінансування реконструкції пологового відділення ЦРЛ з Державного бюджету буде порушене ним на найближчій зустрічі з керівниками області і що він особисто розраховує в даному питанні на їх підтримку.