Завершилось вечірнє засідання регіональної та місцевої комісії з питань ТЕБ і НС, що проходило в режимі відеозв’язку.
У районній державній адміністрації засідання провів голова РДА, керівник районного штабу оперативного реагування протидії поширенню коронавірусу Covid – 19 Гловацький Роман. У вечірньому засіданні брала участь голова районної ради Віра Мартюк, члени районного оперативного штабу-керівники районних служб.

Роман Миколайович заслухав інформацію членів районного оперативного штабу, які займаються питанням організації роботи з протидії поширення коронавірусу Covid – 19. Всі присутні ще раз проговорили алгоритм дій працівників свого підрозділу у разі виявлення осіб з підозрою на Covid – 19.
Особливий акцент було зроблено на ряді питань, а саме: неухильного дотримання карантинних мір водіями таксі, проведення превентивної роботи з особами, що перебувають на самоізоляції, продовження робіт з дизенфекції, забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури. Обговорювалось і питання вжиття запобіжних заходів з метою недопущення пожеж в екосистемах.
Було заслухано інформацію керівництва міської ради, які повідомили про прийняте виконавчим комітетом рішення щодо тимчасового призупинення роботи міського автобуса та призупинення роботи торгового майданчика по вул. Маковського (з 09 квітня, четверга).
Як повідомив сьогодні на вечірньому засіданні голова ОДА Олег Синєгубов, до кінця тижня в Україну прибуде 7 літаків з Китаю, які привезуть медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, в тому числі близько 10 млн. захисних масок. Ця допомога буде розділена між областями, частина - має надійти на Полтавщину.
Стан епідемічної ситуації в районі керівники вважають контрольованою, продовжується робота з координації дій та мобілізації всіх фінансових і людських ресурсів задля недопущення поширення коронавірусу в районі.
Голова райдержадміністрації вкотре наголосив, що з 06 квітня в державі посилені карантинні заходи, тому прохання до всіх спрацювати так, щоб максимально дотримувалися вимоги карантину, тим самим ми зможемо врятувати життя наших громадян і не допустити паралічу системи охорони здоров’я. Якщо ми всі разом не усвідомимо необхідність дотримання вимог карантину, це може привести до поширення епідемії і стрімкого зростання кількості хворих! Тож будьмо обачними! Бережімо себе і своїх близьких. Здоров’я всім! Хай ця біда не торкнеться наших домівок! Тримаймося!