З введенням карантину у школах району переходять на дистанційну форму навчання

Версія для друкуВерсія для друку

З введенням в країні карантинних заходів та призупиненням звичного навчального процесу в школах району постало питання про перехід на дистанційну форму навчання. Корисним щодо організації дистанційної форми навчання є досвід опорного закладу „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів‟ (директор - Лариса Жеденко).Нагадаємо, що завдяки співпраці голови РДА Романа Гловацького та литовської кампанії „Nevda‟ чотирьом закладам загальної середньої освіти району було надано доступ до інформаційної системи „Моя школа‟.

27 грудня 2019 року у навчальному закладі отримали ключ доступу до програмного забезпечення «Моя Школа» для адміністратора школи.
Адміністрування взяла на себе заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Андрущенко, яка виконала роботи, пов’язані з наповненням необхідною інформацією цього порталу. Тоді зареєструвалися вчителі, класні керівники отримали ключі для реєстрації учнів, їх батьків.
Із початком 2-го семестру педагогічний колектив активно включився в роботу з електронним щоденником. А з початком карантину зрозуміли, що це один із варіантів дистанційного навчання учнів: чого шукати щось нове, коли вже є спільна платформа.
У пункті меню “Уроки” учень може бачити всі пройдені уроки за конкретний місяць. Тут відображається дата уроку, предмет, оцінка, тема уроку, домашні завдання, вчитель предмета та файл предмета, якщо він був доданий вчителем.
Для того, щоб простіше і швидше було знайти задані домашні завдання, вони перенесені в окремий пункт меню “Домашні завдання”. У цьому пункті меню відображаються задані учню домашні завдання на конкретну дату з усіх предметів або з конкретного навчального предмета.
У щоденнику учня за допомогою пункту меню “Сховище документів”, учень може знайти всі файли, завантажені вчителем, які можуть додаватися як навчальний матеріал для учнів на уроках.
Учні, як і інші користувачі системи, можуть надсилати внутрішні повідомлення спільноті школи, є функція, яка дозволяє брати участь в опитуваннях, створених адміністрацією, вчителями та класними керівниками школи. Учні можуть брати участь у форумах шкільної спільноти, створювати/видаляти свої теми та повідомлення.
„Звичайно, це в ідеалі. Насправді ж нелегко, бо стрімко доводиться не лише фіксувати теми уроків, оцінки та домашні завдання, а й активно наповнювати портал матеріалами, щоб діти могли працювати дистанційно, шукати шляхи швидкого зворотнього зв’язку. Вчимося самі, надаючи можливість учням використовувати програмне забезпечення «Моя школа» для дистанційного навчання. Головне: слід виховувати свідомого учня, мотивованого до навчання, мати підтримку і розуміння батьків. Тож працюємо‟, - ділиться досвідом директор опорного закладу „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів‟ Лариса Жеденко.

Наверх ↑