З робочим візитом у селищі Диканька

15 травня голова райдержадміністрації Роман Гловацький, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Кудря та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Потерайло з робочим візитом відвідали селище Диканьку. Метою візиту став обмін досвідом з колегами в питанні впровадження енергозберігаючих технологій у комунальних установах.

Голова Диканської районної ради Станіслав Муха та начальник відділу освіти, молоді та спорту Диканської РДА Павло Черкащенко на прикладі однієї із шкіл селища продемонстрували автоматизовану систему управління опаленням навчального закладу. Також колеги продемонстрували реалізацію системи опалення навчального закладу твердим паливом місцевого виробництва.
Посадовці Хорольщини подякували колегам за обмін досвідом та напрацюваннями.