З Різдвом Христовим громаду Хорольщини вітають керівники району

Дорогі хорольці! Дорогі гості нашого краю! Від усього серця вітаємо Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! У ці особливі дні кожен з нас прагне бути разом зі своїми найближчими та найдорожчими людьми, піклуватися про них, дарувати свою любов і тепло.Ми бажаємо, щоб у затишній атмосфері радості та гармонії Ви провели весь 2020-ий рік.

Нехай у цьому році здійсняться усі Ваші бажання! У кожного вони різні, для кожного – найсокровенніші. Та є одне спільне для всіх нас – мир у нашому домі, розквіт та добробут Української держави та рідної Хорольщини – краю, де варто жити. І ми впевнені, що так і буде!
Вірьмо у свої сили, будьмо єдиними у найкращих прагненнях та сміливих діях – і рік 2020-ий справдить наші сподівання та принесе тільки гарні події та радісні переживання.
Щиро бажаємо кожній хорольській родині душевного тепла та доброго здоров’я, миру, злагоди та достатку, особистого щастя та любові!
Хай Боже благословення і світло Різдвяної зірки зігрівають своїм життєдайним теплом Ваші серця та бережуть Вас і Ваших близьких. Хай вам гарно сіється і щедро родиться на Вашій життєвій ниві! Хай Матір Божа вас оберігає і здоров’я посилає!
З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим, дорога хорольська  родино!

Виконувач обов’язків голови                                              Голова районної ради

райдержадміністрації                                                   В.А.Мартюк

С.Г.Абрамов