З професійним святом!

Шановні працівники природно-заповідної справи Хорольщини! Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Своєю щоденною працею Ви забезпечуєте охорону заповідних природних комплексів та об’єктів, проводите рекреаційну діяльність та екскурсії, ведете екологічну освітньо-виховну роботу серед населення, виховуючи у громадян почуття любові та дбайливе ставлення до рідної природи.

Вашими зусиллями вдалося в значній мірі зберегти від руйнування унікальні природні комплекси району, сприяючи збереженню біологічного розмаїття. Тож нехай щоденне спілкування з природою та турбота про неї приносить Вам тільки задоволення та радість, надихає на нові звершення та творчі успіхи у природоохоронній роботі. Бадьорості Вам, відмінного здоров’я і настрою!

Голова районної ради                                Виконувач обов’язків голови районної

В.А.Мартюк                                                 державної адміністрації

С.Г. Абрамов