З професійним святом!

Шановні працівники поліції та ветерани органів внутрішніх справ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня національної поліції України! Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Рідко випадають вихідні і свята у вашій службі. У будь-який час дня і ночі ви поспішаєте на допомогу людям. Ваша служба небезпечна і дуже важлива. Тож з нагоди професійного свята зичимо Вам успіхів на правоохоронній ниві, здоров’я, мужності й наснаги. Спасибі Вашим сім’ям за підтримку, за порозуміння, з якими вони ставляться до Вашої нелегкої праці. Хай у Ваших оселях завжди  панує мир і злагода.

Голова районної ради                               Виконувач обов’язків голови

В.А.Мартюк                                                районної державної адміністрації

С.Г.Абрамов