З наступаючим 2019 роком та Різдвом Христовим!

За доброю традицією напередодні новорічних та різдвяних свят у залі засідань районної ради відбулися урочистості за участю працівників управлінь та відділів райдержадміністрації, апарату районної ради, керівників  підприємств, установ та сільських голів.

Зі словами  щирих привітань з наступаючим 2019  роком та Різдвом Христовим до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк та депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров.

Веселі новорічні та різдвяні пісні, щедрівки, вірші  у виконанні працівників районного Будинку культури та Центральної  районної бібліотеки зігріли всіх теплом, радістю та  подарували  святковий настрій.

Тож нехай новоріччя, яке вже стукає в двері, буде щедрим на добро, багатим на радість і щастя. Хай ці свята віщують Вам та вашим родинам здоров’я, мир і процвітання. Зичимо, щоб всі ваші мрії обов'язково здійснилися! І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін.