З нагоди професійного свята вітання від керівництва району приймали працівники райвідділу поліції

З нагоди Дня Національної поліції яке відзначається 4 липня згідно Указу Президента України від 4 квітня 2018 року № 97, голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацький, заступник голови районної ради Юлія Бойко та заступник голови райдержадміністрації Дмитро Кудря привітали працівників Хорольського райвідділу поліції вручивши грамоти кращим працівникам та висловили щиру вдячність за самовіддану працю і професіоналізм!

Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на працівників силових структур, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина та інтересів держави.
Роман Миколайович побажав поліцейським добробуту, здоров'я, миру та сімейного затишку. І висловив переконання, що подальше відповідальне ставлення працівників райвідділу до своїх службових обов’язків буде сприяти спокою та правопорядку на території нашої Хорольщини!