З нагоди Дня національної поліції в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт

Сьогодні, 04 липня вся Україна відзначає День національної поліції. Суспільство віддає належне людям в поліцейських погонах, чия професія особлива, часто досить небезпечна, з напруженими буднями. З нагоди свята в районному будинку культури  відбулися урочистості та святковий концерт.

З привітаннями  та подарунками на захід завітали керівники району в особі голови районної ради В.А.Мартюк, виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації С.Г.Абрамова, заступника міського голови Я. Ю. Карманської та депутата Полтавської обласної ради, голови правління ПрАТ ,,Хорольський механічний завод“ М.І.Міщенка. Вони подякували їм за нелегку працю та відмітили, що професія поліцейського – це більше, ніж робота. Це покликання завжди бути готовими прийти на допомогу тим, хто її потребує, попередити біду, іноді ризикуючи власним життям.

З вітальним словом перед присутніми, своїми колегами виступив начальник Хорольського відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Полтавській області  Ю.М. Лохвицький. Він привітав підлеглих з професійним святом та подякував їм за добросовісне ставлення до виконання службових обов’язків.

Традиційно, кращих працівників відзначили грамотами й нагородами різних рівнів.  За сумлінну працю, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди професійного свята - Почесними Грамотами районної державної адміністрації  та районної ради нагороджено працівників Хорольського ВП ГУНП Украни в Полтавській області, а саме :  Бодака М.І. - заступника начальника – начальника сектору кримінальної поліції, Зінченка В.В - поліцейського сектору реагування патрульної поліції № 2, Зінченко Л.В - слідчого слідчого відділення., Манжоса О.Ю. - старшого інспектора з інформаційної підтримки,  Могилу Д.В. - старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції,  Романенка С.О. -. старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції, Хоменко Ю.В. - старшого слідчого слідчого відділення,  Шукшину С.М.- заступника начальника – начальника слідчого відділення,  Яковенка О.І.- начальника сектору превенції , Ярошенка С.М.-  інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції.

Протягом свята на адресу працівників поліції лунали щирі слова привітань від генерального директора ТОВ Агрофірми ,,Хорольська“  П.О. Кандиби, начальника Хорольського відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області В.І.Мазур та керівника Вишняківського місця провадження діяльності ДП "Укрспирт" І.П. Касіча.

Долучаємося до святкових привітань всіх працівників районного відділу поліції і  висловлюємо у цей день  щиру вдячність всім працівникам та ветеранам поліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті. Від щирого серця зичимо всім Вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя. Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства Ви з честю виконуватиме поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні.