З черговим візитом до пологового відділення центральної районної лікарні

Сьогодні голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А. Мартюк, перший заступник голови районної державної адміністрації  С.Г. Абрамов відвідали пологове відділення Хорольської ЦРЛ, де продовжуються ремонтні роботи по реконструкції  відділення.

Разом з головним лікарем районної лікарні М.В.Виноградом вони оглянули частину відремонтованих приміщень та ознайомились з подальшими планами підрядника  по завершенню ремонтних робіт.

Нагадаємо вкотре, що реконструкція пологового відділення ЦРЛ реалізується на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку, районного бюджету, бюджету Семенівського району, міського та сільських бюджетів Хорольщини.

Наразі свою частку зобов’язань щодо співфінансування проекту реконструкції  повністю виконали Хорольська міська рада, Новоаврамівська ОТГ, Вишняківська, Вишнева (Петрівська), Староаврамівська, Ялосовецька сільські ради та районний бюджет. Частково – Андріївська, Хильківська та Штомпелівська сільські ради.

Керівники поспілкувалися з медичними працівниками, представниками підрядної організації і технічного нагляду, які займаються безпосередньо реалізацією проекту та поставили завдання перед підрядником завершити  роботи    у визначені терміни, освоївши при цьому, в першу чергу, кошти, виділені у 2018 році з Державного фонду регіонального розвитку  в сумі 1045, 362 тис. грн.

Реконструкція пологового відділення триває.