З 1 квітня цього року працюючим пенсіонерам, котрі після призначення чи останнього перерахунку пенсії відпрацювали щонайменше 24 місяці, перерахують пенсії в автоматичному режимі, без особистого звернення пенсіонера до Пенсійного фонду

Версія для друкуВерсія для друку

Пенсійний фонд України перерахував виплати пенсіонерам, які працюють. Про це повідомляє у Facebook пресслужба ПФУ. Внаслідок перерахунку збільшено пенсії понад 357 тис. осіб. З 1 квітня цього року працюючим пенсіонерам, котрі після призначення чи останнього перерахунку пенсії відпрацювали щонайменше 24 місяці, перерахують пенсії в автоматичному режимі, без особистого звернення пенсіонера до Пенсійного фонду.

«На виконання норм частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування« з 1 квітня 2020 року органами Пенсійного фонду України проведено автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати», - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, перерахунок пенсій проведено без звернень пенсіонерів з урахуванням страхового стажу, набутого по лютий 2020 року. Також при проведенні перерахунку обрано більш вигідний для пенсіонера варіант: з урахуванням лише страхового стажу чи з урахуванням страхового стажу та заробітної плати.
У ПФУ зауважили, що розмір пенсії збільшено 357,1 тис. осіб, а середній розмір підвищення становить 170,8 грн.
Нагадаємо, що Мінсоцполітики планує з травня провести індексацію пенсій на 11% 7 млн пенсіонерам.
Крім того пенсіонери отримають одноразові доплати у зв'язку з карантином через коронавірус 3 квітня.
Також у Мінсоцполітики розповіли, коли пенсіонери отримають одноразові доплати.
Раніше Пенсійний фонд України затвердив показник середньої заробітної плати за січень 2020 року, який згідно із законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії. Так, середня зарплата у січні становила 9 581,38 гривень.

Наверх ↑