Якісні дороги місцевим громадам - державна стратегія, пріоритет у роботі влади

1 лютого голова районної ради В.А.Мартюк та перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов провели робочу нараду з керівним складом органів місцевого самоврядування, на якій були присутні міський, сільські голови, керівники ОТГ, їх заступники, провідні спеціалісти. Заслухане питання: „Про проведення капітального та поточного середнього ремонту доріг загального користування місцевого значення у 2018 році‟.

Перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов ознайомив присутніх зі змінами у   сфері управління доріг загального користування на території району та відмітив важливість своєчасного виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального та поточного середнього ремонту доріг, ознайомив з правилами та порядком фінансування робіт.
Відбулось обговорення. Міський, сільські голови, керівники ОТГ виступили з пропозиціями щодо ділянок доріг, які потребують першочергового ремонту і ремонт яких може бути профінансований за Програмою розвитку дорожнього господарства у 2018 році.
Перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов разом з головою районної ради В.А.Мартюк проаналізували надані громадами пропозиції до плану робіт з будівництва, реконструкції і ремонту та утримання автомобільних доріг на 2018 рік, напрямки діяльності та заходи Програми розвитку дорожнього господарства Хорольського району на поточний рік та запевнили, що надані пропозиції будуть подані до обласної державної адміністрації для фінансування з Дорожнього фонду уже в цьому році.
Керівники націлили присутніх на те, що для включення ділянок доріг до переліку об’єктів, які будуть фінансуватися у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету (дорожнього фонду), має бути до кінця лютого готова проектно-кошторисна документація на проведення капітального і поточного середнього ремонту доріг місцевого значення. Її виготовлення рекомендували проплатити за рахунок коштів місцевих бюджетів, прийнявши відповідні рішення на сесіях місцевих рад.
Перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов деталізував ділянки доріг, що будуть ремонтуватися першочергово при умові виготовлення проектно-кошторисної документації.
Сільським радам до 01.03.2018 року рекомендовано закінчити виготовлення та подати проектно-кошторисну документацію на дороги: /М-03/ - Ставки – Штомпелівка -Коломійцеве Озеро (Штомпелівська сільська рада), /М-03/ - Ялосовецьке (Ялосовецька сільська рада), Семенівка - Веселий Поділ – Заїченці – Миколаївка - Бригадирівка (Ялосовецька сільська рада), Вишняки – Костюки – Бовбасівка (Вишняківська та Трубайцівська сільські ради), Андрійвка – Новий Байрак - Куторжиха (Андріївська та Петракіївська сільські ради), Глибока Долина - /М-03/ (Староаврамівська сільська рада), Пристань – /Шишаки – Староаврамівка - М-03/ (Староаврамівська сільська рада).