Всі небайдужі долучилися до участі у загальноміському суботнику, прибравши та упорядкувавши прилеглі території

З 26 березня по 26 травня 2018 року згідно затвердженого відповідного рішення виконавчого комітету Хорольської міської ради від 21.03.2018 року №56 проводиться двомісячник чистоти і благоустрою. У п’ятницю, 13-го квітня, в рамках двомісячника проходив загальноміський суботник по упорядкуванню прилеглих та закріплених територій.

Цього теплого весняного дня всі небайдужі вийшли на вулиці, в сквери, на подвір’я, щоб впорядкувати прилеглу територію.
Долучилися до робіт по благоустрою й впорядкуванню території міста управління, відділи та структурні підрозділи районної державної адміністрації, працівники апарату та виконавчого комітету районної і міської ради, сільських рад, територіального центру соціального обслуговування РДА, медичних закладів та закладів культури, районного краєзнавчого музею, сектору ДС НС, учні загальноосвітніх шкіл, студенти Хорольського агропромколеджу та Міжрегіонального центру. Всі вони добре попрацювали, прибравши сміття, гілки, опале листя та впорядкувавши закріплену територію. Загалом всі, хто долучився до участі у загальноміському суботнику, зробили добру справу для своєї громади та рідного міста.
Двомісячник чистоти і благоустрою ще триває, тому сподіваємось що за цей час зможемо всі разом чимало зробити для чистоти своїх населених пунктів. А ще кожен має пам’ятати слова про те, що чисто не там, де метуть, а там, де не смітять. Тож давайте піклуватися про чистоту і благоустрій своїх населених пунктів спільними зусиллями, вкладаючи часточку своєї праці у добру справу!