Всесвітній день сімейного лікаря відзначається 19 травня

Всесвітній день сімейного лікаря в усьому світі відзначається 19 травня. Вперше ідея святкування була запропонована та одноголосно схвалена в травні 2010 року на засіданні Всесвітньої організації сімейних лікарів. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів і їх ролі в системі охорони здоров’я. За даними світової статистики, до 80% всіх проблем, пов’язаних зі здоров’ям, в розвинених країнах світу сьогодні вирішуються на етапі звернення до сімейного лікаря.Сімейного лікаря прийнято називати лікарем загальної практики. Сімейний лікар — – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров'я.

Сімейні лікарі допомагають вам і вашим родинам залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

Наші найщиріші вітання всім сімейним лікарям Хорольщини. Міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги зичимо вам в цей день.
Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє надію та впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет.
Глибоко вдячні вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!