Визначено переможців районного конкурсу читців ,,Тарасовими шляхами “

У День, коли народився Т.Г.Шевченко та напередодні вікопомного березневого дня, школярі та студенти, шанувальники  поетичного слова читають вічну та неперевершену поезію Кобзаря. По всій Україні проходять традиційні Шевченківські читання. Днями у приміщенні Хорольського навчально-виховного комплексу було проведено районний конкурс читців  ,,Тарасовими шляхами “,  на якому було представлено  55 виступів школярів із 18 закладів загальної середньої освіти.

Кожен з учасників зміг знайти свою поезію в невичерпній і багатогранній спадщині Кобзаря. За рішенням журі визначено переможців та призерів  конкурсу у кількох номінаціях: ,, Уривок твору з Т.Г.Шевченка “, ,,Твір про Т.Г.Шевченка “   та ,,Авторська поезія“  за віковими категоріями.  Кращих із кращих нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.