Вітаємо з професійним святом!

За традицією на початку жовтня вся спільнота України приєднується до святкування Дня працівників освіти. Професійне свято встановлене Указом Президента України у 1994 році. Сьогодні освітяни дбають про реалізацію освітньої політики держави, вносять визначальний вклад у розвиток України, формують нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам освіти за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Переконані, що спільними зусиллями ви забезпечите доступну та якісну освіту кожному громадянину, створите належні умови для самореалізації молодого покоління.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжує успіх. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людські повага,  довіра та любов.

Голова районної державної                         Голова районної ради

адміністрації                                                  В.А.Мартюк

Л.М.Звірко