Вітаємо Олійника Володимира Миколайовича, художнього керівника Хорольського районного будинку культури з присвоєнням почесного звання „ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ“

Хорольська районна державна адміністрація щиро вітає Олійника Володимира Миколайовича, художнього керівника Хорольського районного будинку культури з присвоєнням почесного звання „ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ“. Почесне звання присвоєне Указом Президента України №868/2019 від 28.11.2019

„Про відзначення державними нагородами України з нагоди 28-ї річниці підтвердження Всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року“.Від усього серця вітаємо Вас, шановний Володимире Миколайовичу, з почесною відзнакою, визнанням державою Вашої невтомної праці на терені культури, Вашого таланту і Вашого вкладу в розвиток національної культури, в збереження і примноження культурних традицій українського народу. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!Бажаємо Вам миру і благополуччя, творчого натхнення, міцного здоров’я, любові глядачів та злагоди в родині!Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї праці ніколи не покидають Вас. Хай ще довгі роки не згасає творчий вогник у Вашому серці! Бажаємо, щоб здійснились Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя хай буде світлим і сонячним і дарує щасливі миттєвості. Удачі Вам на професійній і життєвій ниві!