Відбувся зліт працівників тваринницької галузі

1 березня в районному будинку культури відбувся зліт працівників тваринницької галузі району. Учасників урочистого зібрання привітали: виконуючий обов’язки голови РДА С.Г.Абрамов, заступник голови районної ради Р.М.Гловацький та начальник управління агропромислового розвитку РДА Л.А.Черненко.

Вони, зокрема, зазначили, що тваринницька галузь  є  однією з основних галузей аграрного сектору району і в  загальному обсязі виробництва валової продукції сільського господарства по Хорольському району 26 % становить продукція тваринництва, тоді як в області цей показник становить  18   %.
І хоча протягом  останнього десятиріччя в галузі відбувся значний спад, тваринницька галузь продовжує розвиватися і район займає друге місце в області по кількості корів та третє місце по кількості ВРХ та валовому надою молока.
В агроформуваннях району сьогодні утримується 12,5 тис. голів великої рогатої худоби, з них  5,7 тс голів корів, Поголів’я свиней становить 3,1 тис голів, щоправда це  на 642 голови менше минулого року. Поголів’я овець складає  627 голів, а птиці – 13,4 тис.голів. У 2017 році проведена реконструкція тваринницьких приміщень на суму 2 млн. 920 тис.грн. У цьому році очікується збереження поголів’я на теперішньому рівні та збільшення показників продуктивності.
За самовіддану працю, особистий внесок у розвиток тваринницької галузі ряд працівників аграрного сектору були нагороджені Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Перехідний кубок за перше місце по надоях молока на корову в 2017 році серед господарств отримав сільськогосподарський виробничий кооператив Перемога, який вручили голові правління  Анатолію Григоровичу Пасюті.
Зичимо всім працівникам тваринницької галузі нових трудових здобутків.