Відбувся семінар-нарада для керівників ЗНЗ району з питань інклюзивної освіти

1 грудня на базі Вергунівського ЗНЗ І - ІІ ступенів Клепачівської ОТГ відбувся семінар-нарада для керівників ЗНЗ району з питань інклюзивної освіти. Цього ж дня відбувся святковий концерт з нагоди 50-річчя введення в експлуатацію нинішнього приміщення школи.

Клепачівська ОТГ, що юридично існує з 1 січня 2016 року, має прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України. Завдяки бюджетній децентралізації громада, на теренах якої функціонує 5 навчальних закладів (1 ДНЗ, 1 НВК та 3 ЗНЗ), за два останні роки здійснила цілу низку заходів з енергозбереження: замінено вікна на металопластикові, відремонтовано та утеплено покрівлю на корпусі № 2 Шишаківської ЗОШ, завершується утеплення фасаду корпусу № 2, цей же НЗ планується до кінця року перевести на альтернативне опалення, проведено внутрішній капітальний ремонт І поверху та частини ІІ поверху Вергунівської ЗОШ. В основному ці роботи здійснено за кошти на соціально-економічний розвиток, що надійшли з державного бюджету та з ПДФО, основна частина якого надходить від місцевого господарства СВК "Перемога", керівником якого є депутат районної ради А.Г.Пасюта. Тож з особливою теплотою приймалися вітання саме від Анатолія Григоровича, до того ж вони були підкріплені значною матеріальною допомогою навчальному закладу, його працівникам та ветеранам. Також щирі слова привітань лунали від голови районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голови районної ради В.А.Мартюк, начальника відділу освіти, молоді та спорту Хорольсьої РДА І.М.Потерайло, директора Вергунівської школи 1990 - 2001 р. р. О.Г.Зайченка, депутата обласної ради І.В.Сірика, голови райкому профспілки працівників освіти району І.М.Рябухіної, керівників ЗНЗ району, випускників школи різних років. Районна державна адміністрація щиро бажає школі процвітання, талановитих учнів, творчих педагогів та нових здобутків у справі навчання та виховання молодого покоління українців!