Відбувся навчальний семінар на тему: „ Участь фермерів у державних та регіональних програмах підтримки ”

25 липня 2019 року в Хорольському районі відбувся навчальний семінар на тему: „ Участь фермерів у державних та регіональних програмах підтримки ”, який провела Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба. У семінарі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, начальник відділу агропромислового розвитку Людмила Черненко, спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники та бухгалтери

фермерських господарств.

В ході заходу директор ПОСДС Світлана Андрієнко детально ознайомила присутніх з напрямками Постанови КМУ № 106 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств”. Зупинилася на основних аспектах Постанов №107, 130, 300. Поряд з державною підтримкою розглянули і обласну Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та зміни до неї.
По завершенню семінару присутні отримали змістовні відповіді на поставлені запитання.