Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення

26 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови Хорольської РДА  Абрамова С.Г. відбулося засідання робочої групи  з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.  Першим розглянуто питання  за поданням Лубенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України щодо  страхувальників, які у квітні - травні  2018 року продовжують нараховувати заробітну плата понад максимальну величину,

на яку нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,  щодо  страхувальників, у яких показники середньої заробітної плати значно нижчі показників по області та господарства, у яких відсутні наймані працівники з метою виведення заробітної плати з тіньового сектора та легалізації робочих місць.

На засідання були запрошені представники 9 суб'єктів господарювання, переважно фермерських господарств, що здійснюють діяльність у галузі сільського господарства .В ході засідання з метою виявлення ризиків використання роботи неоформлених працівників з ними проведено бесіду, в ході якої головний державний інспектор управління Держпраці в Полтавській області Скороход Є.І. та інші члени робочої групи надали роз'яснення законодавства про працю та відповіли на запитання присутніх.

За результатами обговорення були прийнято рішення  : на повторно надісланий лист Управління Держпраці у Полтавській області від  12.07.2018 р. надати інформацію стосовно 3-х страхувальників , у яких найбільші ризики використання найманої праці без належного оформлення для здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (інспекційного відвідування) з метою реалізації пп.3 п.5 Порядку здійсненя державного контролю за додержанням законодовства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 295.