Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі пам’ятних дат

15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена річниці виведення військ  з  республіки Афганістану. З метою належної підготовки до відзначення пам’ятної дати під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації І.О.Штейнберг відбулося засідання організаційного комітету.

У ході обговорення вирішено, 15 лютого о 10.00 год. біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям, що в районному центрі, провести урочисте покладання квітів  за участю керівників району, воїнів-афганців та учасників бойових дій на території інших держав. Також членами оргкомітету розглядалося і питання щодо відзначення в районі Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування їхнього подвигу, увічнення їх великої людської та громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості патріотів, які віддали своє життя під час Революції гідності. Обговорено  план проведення  районних заходів. Вирішено,  20 лютого о 10.00 год. біля пам’ятника Т.Г.Шевченку встановити тематичний банер з портретами Героїв Небесної Сотні, в тому числі, загиблих героїв-земляків та провести покладання квітів і пам’ятне віче.  В переддень пам’ятного дня  о 13.00 год. в центральній районній бібліотеці відбудеться презентація поетичної збірки самодіяльних поетів Хорольщини ,,Україна – більше за життя “. Тож запрошуємо хорольську громаду та всіх небайдужих, всіх шанувальників поетичного слова, долучитися до участі у районних заходах та вшанувати пам’ять воїнів-афганців, їх бойових побратимів та  Героїв Небесної Сотні, які відділи своє життя за вільну, соборну Україну та її європейський вибір!