Відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій щодо придбання житла та приміщень для забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб позбавлених батьківського піклування та осіб, що потребують поліпшення житлових умов

9 вересня під головуванням заступника голови Хорольської районної державної адміністрації Дмитра Кудрі відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій щодо придбання житла та приміщень для забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб позбавлених батьківського піклування та осіб, що потребують поліпшення житлових умов.

На порядок денний було винесено питання щодо затвердження переліку дітей, яким в порядку черговості взяття на квартирний облік буде призначено грошову компенсацію у 2020 році з метою придбання квартир.
За результатами засідання, членами комісії опрацьовано проблемні питання та пропозиції і затверджено перелік дітей, яким в порядку черговості буде виплачена грошова компенсація та забезпечений відповідний соціальний супровід.
Відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 31.08.2020 року №488 "Про перерозподіл та розподіл субвенції на 2020 рік" Хорольському району виділено кошти у сумі 1 786 065,00 гривень. Це кошти на придбання житла для п'ятьох дітей, з урахуванням на одну дитину - 357 213,00 гривень.
Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації буде підготовлено відповідний проєкт розпорядження з метою інформування дітей, яким буде призначено грошову компенсацію у 2020 році, в якому ознайомить їх з порядком отримання коштів на житло.