Відбулося виїзне засідання колегії районної державної адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

24 жовтня голова РДА Лариса Звірко провела виїзне засідання колегії районної державної адміністрації, яке проходило на базі Староаврамівської сільської ради. Членів колегії, запрошених гостинно зустрічав Староаврамівський сільський голова Олександр Лозенко.

Про підсумки соціального та економічного розвитку Хорольського району за 9 місяців 2018 року та стан виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» присутніх проінформувала завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Оксана Голобородько. Співдоповідала по даному питанню начальник фінансового управління РДА Вікторія Похилько.
Відбулось обговорення даного питання. Всі бажаючі змогли задати запитання стосовно різних аспектів економічного та соціального розвитку району та поділитись позитивними напрацюваннями своїх територіальних громад. Йшла мова і про ефективне використання бюджетних коштів, про необхідність їх перерозподілу в інтересах людей, що проживають у громадах. Голова райдержадміністрації Лариса Звірко, підсумовуючи обговорення, зазначила, що нині державна політика націлена на те, щоб у громадах залишався більший фінансовий ресурс, що, в свою чергу, дозволяє залучити на розвиток громади значно більші кошти. Як гарний приклад – розвиток інфраструктури Староаврамівської громади, яка, маючи пристойний по нинішнім міркам бюджет, вміє ним правильно розпорядитися. Староаврамівський сільський голова Олександр Лозенко прозвітував про здійснення виконавчим комітетом Староаврамівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади та поділився напрацьованим досвідом. Користуючись нагодою, він запросив усіх присутніх оглянути соціальні об’єкти, розміщені на території сільської ради. Сільські та міський голови, що побували у місцевому ФАПі, школі, дитсадочку були надзвичайно раді за свого колегу і господарів, що приймали цього дня делегацію членів колегії та запрошених. Та й саме відремонтоване приміщення Бутівецького сільського клубу дуже всім сподобалось. Ремонт здійснено за бюджетні кошти нещодавно, обійшовся він у суму близько 300 тис. грн.. А ще приємно було і те, що у приміщенні було досить комфортно і затишно, бо тут встановили сучасні опалювальні котли, тому в громаді тепер є де проводити масові заходи. 
По завершенню пленарного засідання місцеві аматори порадували гостей своєю виконавською майстерністю. Українські народні пісні та гарний настрій всім гостям дарували: ансамбль народної пісні „Зоряни‟ та ансамбль народної музики „Гармонія‟.

Наверх ↑