Відбулося вечірнє засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС

Завершилось вечірнє засідання регіональної та місцевої комісії з питань ТЕБ і НС, що проходило в режимі відеозв’язку.
У районній державній адміністрації засідання провів голова РДА, керівник районного штабу оперативного реагування протидії поширенню коронавірусу Covid – 19 Гловацький Роман. У вечірньому засіданні брала участь заступник голови районної ради Юлія Бойко, члени районного оперативного штабу.

Роман Миколайович, розпочинаючи засідання, перш за все наголосив, що з 06 квітня в Україні введені нові правила карантину, опублікована відповідна постанова уряду від 02 квітня 2020 року №255. В зв’язку з цим були дані ряд відповідних доручень райвідділу поліції, працівники якого мають посилити контроль за дотриманням карантинних мір. За результатами проведеного рейду в неділю, 5 квітня, виявленими порушеннями щодо правил торгівлі в умовах карантину, місцевою комісією з питань ТЕБ і НС рекомендовано міській раді тимчасово на час карантину призупинити торгівлю на торговому майданчику по вул.Маковського.
Серед питань, що обговорювались сьогодні, - питання роботи об’єктів критичної інфраструктури, підвезення медперсоналу до місця роботи, проведення заходів з дезінфекції, тощо.
Говорилось і про те, що має бути проведена підготовча робота з облаштування контрольно-пропускних пунктів, які регулюватимуть пасажиропотік в район і в зворотньому напрямку та контролюватимуть ситуацію з метою запобігання поширенню коронавірусу.
Роман Миколайович повідомив, що цими днями закуплено чергову партію костюмів індивідуального захисту, рукавичок, захисних окулярів та захисних масок. Всі ці речі придбані за рахунок коштів, що поступили на благодійний рахунок Асоціації керівників навчальних закладів.
На засіданні заслухано іншу актуальну інформацію керівників районних служб, вироблено план подальших дій.
Питання організації роботи з протидії поширенню коронавірусної хвороби Covid – 19 перебуває на особистому контролі в голови РДА.