Відбулося урочисте зібрання з нагоди дня працівників освіти

03 жовтня 2019 року у Хорольському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. З професійним святом освітян району привітали голова Хорольської районної державної адміністрації Звірко Л.М., голова Хорольської районної ради Мартюк В.А., голова міської ради Волошин С.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Потерайло І.М., голова райкому профспілки Рябухіна І.М.

За високу професійну майстерність, сумлінну та наполегливу працю кращих учителів було нагороджено грамотами районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту РДА, а педагогічним колективам вручено грошові винагороди.
Святковий настрій та музичні вітання присутнім дарували працівники Хорольського районного будинку культури та заслужений артист України Олексій Похвала.