Відбулося правове навчання для державних службовців

Днями в залі засідань адмінбудинку відбулося правове навчання державних службовців районної державної адміністрації. Відкрила засідання керівник апарату РДА Ірина Штейнберг. Про запровадження нового механізму виплати житлових субсидій у готівковій формі присутніх інформувала Вікторія Лопітько – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Виконувач обов’язків директора комунальної установи ,,Інклюзивний ресурсний центр” Ірина Копайгора прозвітувала про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2017 № 88 (із змінами) щодо державної підтримки осіб з особливими освітніми потребами.

Про основні положення постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 106 ,,Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад” інформувала Наталія Гавриленко – начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.Зокрема вона зазначила, що прийнята постанова сприятиме створенню сучасної, мобільної та гнучкої системи професійного навчання з розвиненою інфраструктурою, ефективним управлінням та незалежним ресурсним потенціалом.
Своїми баченнями щодо питань порядку денного з присутніми поділились голова РДА Лариса Звірко та перший заступник голови РДА Сергій Абрамов.
Державні службовці управлінь відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, присутні на правовому навчанні, змогли задати ряд запитань доповідачам, на які отримали вичерпні відповіді.