Відбулося правове навчання для державних службовців

30 жовтня 2018 року відбулося правове навчання для державних службовців. Відкрила засідання керівник апарату районної державної адміністрації І.О.Штейнберг. Розглянуте одне питання порядку денного,  про застосування в роботі Правил організації діловодства архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях “.

Інформували присутніх І.А. Гінда – начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації та М.Ю. Шевчуга – начальник архівного відділу  районної державної адміністрації. Зокрема було наголошено  на  основних вимогах  дотримання інструкції  з діловодства в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах.

На засіданні були присутні державні службовці управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.