Відбулося пленарне засідання 31 сесії Хорольської районної ради сьомого скликання

15 березня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 31 сесії Хорольської районної ради 7 скликання.У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, сільські голови, керівники установ та організацій району, представники ЗМІ.

На початку роботи Віра Анатоліївна та Лариса Миколаївна вручили подяку обласної ради депутату районної ради Сергію Семенюті.
Загалом на сесії розглянуто 23 питання.
Депутатами розглянуто та затверджено звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень.
Начальник Хорольського відділу поліції, Юрій Лохвицький прозвітував про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку в районі.
На сесії розглянуто звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за 2018 рік, звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
Депутатами розглянуто та затверджено ряд рішень стосовно бюджетних та майнових питань.
Внесено зміни в програми підтримки соціальної, культурної сфери, цивільного захисту, підтримки аграрного комплексу.
Розглянуто питання про укладення трудових контрактів з директором Хорольської друкарні, директором КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».
Затверджено нову редакцію Положення про районну премію імені М.Т. Полонського.
При обговоренні розглянутих питань акцентовано увагу на необхідності впорядкувати майнові питання в деяких закладах освіти району.
Сесія районної ради пройшла в діловій, конструктивній атмосфері. Прийняті рішення забезпечать соціально-економічне зростання району та позитивно вплинуть на ряд суспільно-важливих напрямів розвитку громади.