Відбулося чергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС

Щойно завершилось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС, що проходила в режимі відеозв’язку.
Розглядалось питання щодо запобігання поширенню на території Полтавської області, Хорольського району зокрема, гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS – CoV – 2.Для кожного з нас сьогодні важливо що вже зроблено і що буде робитися далі для запобігання поширенню небезпечного захворювання, для своєчасної діагностики та якісного лікування наших людей.Про все це говорили на черговому засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС.

Комісія вирішила звернутися до органів місцевого самоврядування щодо виділення додаткових коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією.
Також прийняте рішення про визначення кола осіб з числа медичних працівників, працівників районної служби ДСНС, райвідділу Національної поліції, районного військового комісаріату для організації їх підвозу на час посилення загальнодержавних карантинних заходів.