Відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту

2 грудня на базі Хорольської гімназії відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту серед військово-патріотичних клубів. Незважаючи на примхи погоди (увесь день ішов рясний дощ) на змагання крім двох команд Хорольської гімназії, прибули клуб юних десантників та миротворців "Гвардія" з м. Кременчук та клуб "Боривітер" з м. Бориспіль.

Команди змагалися у вправності з таких видів, як стройова підготовка, стрільба (стоячи, з коліна, лежачи, на швидкість), збирання та розбирання АКМ (звичайно та наосліп). На змаганнях панував дух здорового суперництва. За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином: І - клуб "Гвардія" (Хорольська гімназія), ІІ - клуб "Гвардія" (м. Кременчук), ІІІ - клуб "Боривітер" (м. Бориспіль). Змагання, приурочені до Дня Збройних Сил України, продемонстрували готовність учнівської молоді до захисту своєї держави. Особливо варто відзначити участь дівчат, адже в стрільбі їм не було рівних серед юнаків! Учасників змагання радо вітала голова РДА Л.М.Звірко, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів І.В.Свириденко та його бойові побратими.