111

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери

Версія для друкуВерсія для друку

Урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери відбулися 2 листопада у районному будинку культури. Привітати колективи завітали на захід: перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, голова РДА Лариса Звірко, голова районної ради Віра Мартюк, Народний депутат Костянтин Іщейкін, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, міський голова Сергій Волошин.

Всі вони висловили щирі привітання присутнім, всім трудовим колективам та подякували їм за самовіддану роботу. Говорили керівники про те, що праця людей у соціальній сфері сповнена гуманізму, милосердя, тепла і доброти, що сьогодні завдяки державній політиці вдається чимало зробити саме у соціальній сфері, на це виділяються кошти Державного, обласного, районного бюджетів. Саме завдяки правильно розставленим пріоритетам у державі вдається надавати соціальну підтримку малозахищеним верствам суспільства, пенсіонерам, ветеранам, родинам з дітьми, людям з інвалідністю. Завдяки бюджетним коштам проводяться ремонти приміщень закладів соціальної сфери, надаються якісні соціальні послуги. У соціальній сфері працювати нелегко, тут працюють люди за покликом душі, готові в будь-який момент допомогти іншим, звання соціального працівника почесне і відповідальне. Прозвучали на урочистому зібранні слова подяки і на адресу ветеранів праці, які пропрацювали в галузі не один рік. 
Відбулося відзначення кращих працівників Почесними Грамотами ОДА, обласної ради, Подяками від Народного депутата Костянтина Іщейкіна, Грамотами Департаменту соціального захисту населення ОДА, Грамотами РДА і районної ради, міської ради, Подяками сільських голів. Грамоти та Подяки вручили керівники області, району, депутати, міський голова. 
Районний будинок культури підготував для працівників соціальної сфери гарний концерт. Порадували своїми виступами заслужений працівник культури України Анатолій Крутько, Володимир та Валентина Олійники, Ігор Мілевський, Ольга Бондаренко, Анастасія Олексенко, ансамбль „Мрія‟. 
Щиро вітаємо всіх, хто обрав для себе справою життя таку потрібну професію. Нехай у вас серед життєвих буднів не буде тяжких проблем, нехай успіхів у вас буде якомога більше, а невдачі зовсім обходять ваше життя стороною. Розуміння від колег, безмежного терпіння, професійного зростання всім вам, шановні колеги! Благополуччя і достатку, любові, миру і простого людського щастя вам та вашим рідним. Нехай у всьому щастить і успішними будуть всі ваші починання.
З професійним святом, шановні працівники соціальної сфери!

Наверх ↑