Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєвоважливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для реалізації інтересів людей.

Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. За доброю традицією 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З цієї нагоди в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. На святі були присутні представники районної влади, депутатського корпусу, сільські голови та їхні секретарі, працівники виконавчого апарату районної ради, члени виконкомів міської та сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування, запрошені. З вітальними словами до всіх присутніх у залі звернулися голова районної ради В.А.Мартюк, голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко, депутат Полтавської обласної ради Ф.А. Мухтаров та міський голова С.М.Волошин. Щирі вітання з побажаннями міцного здоров’я, родинного благополуччя та всіляких гараздів на трудовій ниві прозвучали з уст виступаючих. Кращих представників органів місцевого самоврядування нагороджено Почесними грамотами обласного та районного рівнів. Урочистий захід супроводжувався концертною програмою за участю народного самодіяльного ансамблю ,,Світоч “ районного Будинку культури, дуету ,,Крила“ , Заслуженого працівника культури України Анатолія Крутька, танцювального ансамблю дитячої музичної школи та багатьох-багатьох інших виконавців. З нагоди професійного свята зичимо всім працівникам органів місцевого самоврядування, членам депутатського корпусу миру, здоров’я, витримки у нелегкій, але такій необхідній праці. Хай ніколи Вас не покидає віра, надія, любов. Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу. Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!