Відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

02 жовтня 2019 року в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Привітати ветеранів завітали на свято голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк та міський голова С.М.Волошин.

Виступаючи з вітальним словом і звертаючись до присутніх, керівники говорили про те, що відзначення свята на державному рівні засвідчує глибоку повагу суспільства до людей старшого покоління та високу оцінку їхніх трудових подвигів, неоціненного внеску у становлення державності та розвитку рідного краю, зміцнення та збереження економічного та культурного потенціалу України.
У День ветерана ми вшановуємо свою гордість і славу, людей, які відстояли країну в боротьбі з нацизмом, пережили тяжкі роки Голодомору, відбудували країну після війни. День ветерана – це добра нагода вкотре сказати добрі і щирі слова подяки людям літнього віку, які завжди залишаються для нас взірцем служіння державі і її народу, прикладом милосердя і кращих людських якостей. А ще це привід подякувати своїм батькам, дідусям і бабусям, які дарують свою любов, тепло своїх сердець дітям і онукам, передаючи їм життєвий досвід, набуті знання й уміння.
За традицією ряд ветеранів цього дня були відзначені Грамотами та Подяками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
На святі панувала тепла родинна атмосфера. Тут можна було зустріти своїх друзів, колег по роботі і просто знайомих. Говорили про буденне, про свої родини, про дітей і онуків, про батьків, згадували прожиті роки, мали добру нагоду просто насолодитися спілкуванням у дружньому колі.
Районний будинок культури разом з дитячою музичною школою приготував для ветеранів гарний концерт, виступи самодіяльних артистів та кращих аматорських колективів подарували людям позитивні емоції та гарний настрій.
Шановні ветерани! Ви молоді душею, у Вас такі гарні обличчя, на яких світяться посмішки, а очі випромінюють добро. І секрет Вашої молодості дуже простий – це безмежний оптимізм. Тому нехай і надалі ваша молодість душі, ваші веселі, щасливі посмішки ніколи не згасають.
Поважаймо, шануймо людей старшого віку, робімо добро! Шануймо кожного ветерана щирим, добрим словом, зробімо все, аби вони відчули себе потрібними суспільству, аби не було у них відчуття, що вони залишились на схилі літ самотніми, хай піклування про ближнього стане нормою нашого повсякденного життя. Щира повага і глибока вдячність Вам за все, шановні наші ветерани! Живіть довго, оточені любов’ю і увагою дорогих вам людей!