Відбулися урочисті проводи призовників весни 2018 року на строкову службу в ЗСУ

Служба в Збройних Силах – це не лише священний обов’язок громадян України, це ще й школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Сьогодні у Хорольському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2018 року на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Цього теплого весняного дня на урочисті проводи до райвійськкомату зібралися батьки, рідні, друзі хлопців, які через кілька днів нестимуть нелегку, але почесну службу в лавах ЗСУ. Прибули на урочисту церемонію і керівники району: голова РДА Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, голова районної призовної комісії, перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов. Лариса Миколаївна Звірко та Віра Анатоліївна Мартюк, звертаючись до призовників, побажали їм з честю виконати почесний обов’язок і змужнілими й здоровими повернутися додому, де їх з нетерпінням чекатимуть рідні. З напутнім словом до призовників звернувся і військовий комісар Хорольського районного військового комісаріату С.О.Пилипенко, який повідомив, що згідно відповідного Указу Президента України з Хорольського району на строкову військову службу у квітні-травні 2018 року призвано 26 юнаків. Всього до Збройних Сил України в черговий призов, що проходитиме у квітні-травні 2018 року, планується направити 15190 юнаків, з них 8990 нестимуть службу в Збройних Силах України, ще 4000 осіб буде призвано до Національної Гвардії України, 1200 осіб до Державної прикордонної служби, а Державна спеціальна служба транспорту отримає 1000 призовників. Жоден з призовників не буде направлений в зону проведення АТО, - в цьому, сказав військовий комісар, запевнило Міністерство оборони України.
Сподіваємось, що наші хлопці-призовники з честю виконають свій почесний обов’язок. Долучаємось до щирих побажань на їхню адресу і бажаємо гарної служби в ЗСУ і хай вона стане для кожного з них справжньою школою та закладе міцний фундамент для подальшого професійного росту і самореалізації.