Відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

Сьогодні в житті українців особливий день, вся країна відзначає День Державного Прапора України.
День Прапора – це свято, встановлене в Україні на державному рівнідля вшанування багатовікової історії українського державотворення,державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів.

Всі ми стали свідками зародження ще однієї, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції.Районні урочисті заходи розпочалися церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти Державний Прапор України було надано: Марусенку Олександру Дмитровичу, сільському голові Хильківської сільської ради, який у 2018 році відзначений державною нагородою – Орденом „За заслуги‟ III ступеня та Штейнберг Ірині Олександрівні, керівнику апарату РДА, яка у 2018 році відзначена державною нагородою – медаллю „За працю і звитягу‟.

Під звуки Державного Гімну України полотнище Державного Стяга знялося у височінь, а серця всіх присутніх наповнились гордістю за свою державу і свій народ, який реалізував віковічну мрію старшого покоління – жити і працювати в незалежній, соборній державі.
Свято продовжилося привітаннями керівників району - голови райдержадміністрації Л.М.Звірко та голови районної ради В.А.Мартюк. Звертаючись до молодого покоління, керівники побажали молоді гордо нести звання громадян України, а всій громаді Хорольщини – плідно працювати заради добробуту і процвітання незалежної України і любого всім хорольського краю.
За доброю традицією в День Державного Прапора України молоді юнаки і дівчата, що досягли 14-річного віку, отримують паспорти громадян України. Цього святкового дня паспорти молоді Хорольщини вручили Лариса Миколаївна Звірко, Віра Анатоліївна Мартюк та начальник районного сектору управління Державної міграційної служби України в Полтавській області Олександр Васильович Новаковський. Паспорти громадян України вручили: Артюх Марії, Березуцькій Марії, Гук Альоні, Іваненко Вікторії. Личману Олександру, Олексенко Лілії, Резвін Дар’ї, Сергієнко Владиславу, Шмиговій Юлії, Насоновій Ярославі, Насоновій Руслані, Падусенку Ярославу, Стебліну Віталію, Ткаченку Іллі, Школі Ростиславу. Всіх учасників святкового заходу привітали дошкільнята дитячого садочка „Яблунька‟ м.Хорола. Їх виступ супроводжувався оплесками присутніх.
Продовжуючи урочистий захід, ведуча Ольга Бондаренко зазначила, що наш Державний Прапор залишається предметом гордості, надійною опорою і святинею для наших солдат, що боронять українську державу на Сході, відстоюючи її суверенітет і незалежність. Всі присутні низько схилили голови у скорботі за всіма загиблими співвітчизниками, які віддали свої життя заради України і її світлого майбутнього. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять.
На урочистому заході з піснями про Україну виступили Анастасія Олексенко та Дар’я Терещенко.
З нагоди державного свята зичимо всій громаді Хорольщини миру, добробуту, енергії і впевненості у завтрашньому дні. Нехай Державний Прапор України символізує нашу міць і силу, надихає на добрі вчинки заради незалежної України і її світлого майбутнього!
Зі святом! З Днем Державного Прапора України, дорогі земляки!