Відбулася щотижнева апаратна нарада

На щотижневій нараді, яку провела голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко та за участі в ній виконувача обов’язків голови районної ради   Р.М. Гловацького було розглянуто  2 питання порядку денного.  ,, Про проведену роботу управління Державної казначейської служби України у Хорольському районі Полтавської області у ІІІ кварталі 2018 року щодо своєчасності, повноти проплат та дотримання чинного законодавства бюджетними установами “

доповіла  Н.І. Вишневська - начальник управління Державної казначейської  служби України у Хорольському районі. Зокрема було зазначено, що за дев’ять місяців 2018 року управлінням Казначейства протоколи за порушення бюджетного законодавства не оформлялися.

В рамках реалізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016-2018 роки, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.11.2016 №1038, Державною казначейською службою України створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами — АС “Є-Звітність”, яка відповідно до наказу Казначейства від 27.12.2017 №421 введена в дослідно-промислову експлуатацію.

АС “Є-Звітність” являє собою єдиний формат подання електронної звітності клієнтів Казначейства і є важливим кроком модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі.

З метою підготовки до здачі фінансової та бюджетної звітності за І півріччя 2018 року станом на 01.07.2018 року всі розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до управління Казначейства,  створили особисті електронні кабінети в АС “Є -Звітність”.

,,Про організацію роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності в районі у 2018 році “ інформувала присутніх начальник служби у справах дітей Н.М.Вернигора, акцентувавши увагу на тому, що протягом  2018 року службою у справах дітей на первинний облік взято 12 дітей з них:  2 дитини-сироти та 10 дітей, позбавлених батьківського піклування. Враховуючи, що пріоритетними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування визнані сімейні, 7 дітей влаштовано під опіку родичів;  3  влаштовані в ДБСТ,  2 – на повне державне забезпечення до закладів освіти.

На обліку служби у справах дітей станом на 29.10.2018 перебуває  69 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 53– перебуває під опікою, 3  – в інтернатних закладах,  6 – в прийомних сім'ях, 2 – на повному державному забезпеченні у навчальних закладах, 5 – в ДБСТ. Також на обліку служби перебуває 18 дітей, що проживають у 12 сім’ях, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

З метою подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин у 2018 році в районі запроваджено послугу патронату над дитиною: створено сім’ю патронатних вихователів, в якій з моменту створення знаходилось на тимчасовому перебуванні 5 дітей.

Для надання соціально-реабілітаційної, психологічної допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, передбачено перебування в спеціальних закладах, які функціонують в нашій області.  У 2018 році 2 дітей перебували в одному з них.

За підсумками проведення наради дані відповідні доручення голови  райдержадміністрації.