Відбулася робоча поїздка

09 липня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації С.Г.Абрамов разом з начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Т.О.Чігер побували з робочою поїздкою в Ялосовецькій сільській раді.

Метою поїздки була перевірка якості та темпів виконання робіт з поточного ямкового ремонту на ділянці дороги  М-03 – Ялосовецьке. На даний час проведено фрезування  дорожнього покриття на ділянці 600 м.кв. Виконавцем робіт є підрядна організація ТОВ «Будтехіндустрія Інвест».

На ямковий ремонт доріг у Хорольському районі з державного бюджету виділено 1674,00 тис.грн.

Загалом заплановано ремонтні роботи відповідно до графіка поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення  по таких ділянках:

·        М03- Ялосовецьке – 600,0 м.кв.;

·        Оржиця-Хорол – 177,8 м.кв.;

·        Семенівка-Веселий Поділ-Заїченці-Миколаївка-Бригадирівка – 666,7 м.кв.;

·        Хорол-Вишняки - /М03/ - 377,8 м.кв.;

·        Вишняки-Костюки-Бовбасівка – 400,0 м.кв.;

·        /Оржиця-Хорол/ - Третякове – Андріївка- Козубівка – 488,9 м.кв.;

·        Наталівка-Штомпелівка – 355 м.кв.;

·        Ванжина Долина – Лісянщина  - 133,3 м.кв.;

·        Єрківці-Березняки-Худоліївка-Новий Калкаїв – 933,3 м.кв.

На капітальний ремонт доріг Хорольського району з державного дорожнього фонду виділено  15070,5 тис.грн. Роботи розпочнуться після закінчення проведення тендерних процедур.

В цілому Сергій Гаврилович залишився задоволений якістю виконання робіт з ямкового ремонту, але висловив свої зауваження до підрядної організації щодо прискорення темпів виконання ремонтних робіт.

Також під час  поїздки було перевірено хід виконання робіт з оновлення в’їзного знака до Хорольського району.

Завершальним етапом поїздки була участь С.Г.Абрамова у засіданні виконавчого комітету при Ялосовецькій сільській раді. Обговорено ряд нагальних питань та намічено шляхи їх вирішення.