Відбулася нарада з підготовки пропозицій Агентству доріг Полтавської області по проведенні ремонту доріг місцевого значення Хорольщини на 2021 рік

16 листопада голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацький провів нараду щодо підготовки пропозицій Агентству доріг Полтавської області по проведенні ремонту доріг місцевого значення Хорольщини на 2021 рік.
Участь в нараді взяли заступник голови Хорольської РДА Дмитро Кудря, заступник голови районної ради Юлія Бойко, міський голова, сільські голови, представник поліції та фахівці РДА.

В ході наради, за пропозицією посадовців органів місцевого самоврядування, було сформовано перелік об'єктів, які потребують першочергової уваги.
При плануванні заходів враховано рекомендації поліції щодо проведення ремонтних робіт.