Відбулась 31-а сесія Хорольської районної ради сьомого скликання. Зі звітом про здійснення делегованих районною радою повноважень на сесії виступила голова районної державної адміністрації Лариса Миколаївна Звірко

Сьогодні відбулась 31-а сесія Хорольської районної ради сьомого скликання. Зі звітом про здійснення делегованих районною радою повноважень на сесії виступила голова районної державної адміністрації Лариса Миколаївна Звірко.

Лариса Миколаївна ознайомила депутатів з основними напрацюваннями в напрямку здійснення делегованих районній державній адміністрації повноважень. Голова РДА, зокрема, зазначила, що за  оцінкою результатів діяльності районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення за 2018 рік, яка проведена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 25.08.2016 року № 365 „Про проведення оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення“ загальне місце Хорольського району за всіма напрямами діяльності – 4 місце (2017 рік – 6 місце). Зокрема, покращилися показники по напрямках: „Економічна ефективність“, „Доступність та якість послуг у сфері освіти, охорони здоров’я“, „Захист прав дитини“, „Інвестиційно-інноваційний розвиток та зовнішньоекономічна діяльність“.
Керівник органу виконавчої влади відзначила позитивну динаміку основних економічних показників суб’єктів господарювання району у 2018 році, і, як наслідок, збільшення надходжень до бюджету району, що в свою чергу, дало можливість спільно із залученими  коштами державного та обласного бюджету профінансувати нагальні потреби соціальної сфери району. Голова прозвітувала, що за  2018 рік  до  загального фонду зведеного бюджету району надійшло доходів  385,6 млн. грн, що становить  102,9 %  або 10,8 млн. грн. більше  плану. Основним джерелом доходної частини загального фонду є надходження ПДФО, що становлять 60,8 % від загальної суми надходжень. За 2018 рік  до загального фонду зведеного бюджету району надійшло трансфертів всього – 237,8 млн. грн., в тому числі  з  державного бюджету в сумі – 229,3 млн. грн, з місцевих бюджетів в сумі – 8,5 млн. грн. За 2018 рік перераховано до державного бюджету реверсної дотації в сумі 2,14  млн. грн, що становить 100 % до річного плану, та на 0,97 млн. грн більше минулого року.
Головою було сказано і про те, що за 2018 рік на розгляд ради районною державною адміністрацією було внесено 9 програм, що стосувалися питань економічного і соціального розвитку, зайнятості населення, медичної галузі, територіальної оборони, енергоефективності, поводження з ТПВ, соціального захисту, делегованих повноважень. Крім цього, було ініційовано зміни і доповнень до 7 діючих районних програм.
Лариса Миколаївна детально проаналізувала проведену роботу в напрямку забезпечення економічного і соціального розвитку території, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів. Говорила голова і про кошти, залучені на  будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів інфраструктури, доріг місцевого та державного значення.
Завершуючи звіт, голова РДА висловила слова подяки всім працівникам підприємств, установ, організацій району, роботодавцям, ветеранам праці, молоді. Окрема подяка прозвучала на адресу керівників структурних підрозділів РДА, їх спеціалістів, апарату РДА, які забезпечують роботу районної державної адміністрації.
Слова вдячності Лариса Миколаївна також висловила депутатському корпусу районної ради за розуміння проблем громади Хорольщини і спільні зусилля у їх вирішенні. „Спасибі всім вам за нашу спільну працю, адже завдяки цьому ми зможемо жити, працювати і розвивати наш рідний край‟, - цими словами завершила свій звіт голова РДА.
Депутати затвердили звіт голови районної державної адміністрації.

Ознайомитися з презентацією звіту голови РДА можна на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації в мережі фейсбук

ДолученняРозмір
zvit_pro_delegovani_2018-konvertirovan.pdf758.99 КБ