В РДА відбулася нарада-навчання з відповідальними за ведення військового обліку

Днями в районній державній адміністрації відбулася нарада-навчання з відповідальними за ведення військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях району. На нараді йшла мова про порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.

Цей Порядок визначає механізм організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних  центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, підприємствами, установами, організаціями та навчальними закладами незалежно від їх підпорядкування та форми власності.
Військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів,  підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах, а також здійснення контролю за дотриманням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку.
Військовий облік ведеться з метою забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, особовим складом у мирний час та особливий період.
Головною вимогою до системи військового обліку є постійне забезпечення повноти та достовірності даних, що визначають кількісний склад та якісний стан призовників і військовозобов’язаних.
Про вище зазначені вимоги до ведення військового обліку, про порядок його організації та про вимоги до військово-облікових документів на нараді говорили : виконуючий обов’язки голови РДА С.Г.Абрамов, військовий комісар Хорольського РВК С.О.Пилипенко. Навчання проводив т.в.о. начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Хорольського РВК А.О.Пізніченко.