В рамках реалізації програми #Великебудівництво, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, заплановано здійснити реконструкцію приймального та травматологічного відділень Хорольської ЦРЛ під відділення невідкладної медичної допомоги. З метою контролю за реалізацією проєкту голова районної державної адміністрації Роман Гловацький провів нараду на території лікарні щодо належної підготовки та реалізації цього важливого завдання.

Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Дмитро Кудря, заступник головного лікаря Світлана Міщенко, профільні фахівці райдержадміністрації та комунального некомерційного підприємства.
На даний момент проведена тендерна процедура та вивчається подана претендентами документація.
Окрім того, найближчими днями очікується спрямування з державного бюджету субвенції в розмірі майже 7 мільйонів гривень.
Такий значний фінансовий ресурс вдалося залучити завдяки підтримці розвитку медичної галузі Хорольщини народним депутатом України Анастасія Ляшенко.
Центральна районна лікарня здійснює підготовчі роботи до проведення реконструкції.