В переддень свята Великої Перемоги керівники району відвідали ветеранів-фронтовиків та вручили їм вітальні адреси,квіти і подарунки

У ці травневі дні, коли Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, найщиріші вітання адресують нашим поважним ветеранам. На жаль, все більше ветеранів відходить за межу вічності. На Хорольщині в живих лишилося лише одинадцять, всім їм за 90 років. Зовсім недавно вони йшли разом з усіма нами в святковій колоні, а сьогодні їх поважний вік і слабеньке здоров’я не позволяють цього зробити. Та й формат святкових заходів у зв’язку з цьогорічною пандемією довелося кардинально змінити.

Але не віддати належну шану цим поважним людям ми не могли. Вони заслужили на шану і повагу від громади, від влади і ми низько вклоняємося їм за їх подвиг, за вагомий внесок у Перемогу. Звісно ж, кожному ветерану хотілося приділити належну увагу, привітати зі святом, подякувати за їх мужність і героїзм. Зважаючи на те, що ці люди вже досить поважного віку, керівники району вирішили привітати їх вдома. Керівники районної державної адміністрації та районної ради в особі голови РДА Романа Гловацького, голови районної ради Віри Мартюк, заступника голови РДА Дмитра Кудрі, заступника голови районної ради Юлії Бойко, керівника апарату РДА Ірини Штейнберг разом з військовим комісаром Дмитром Чернецем, Почесним головою районної організації ветеранів Дмитром Кражаном та нинішнім головою районної ветеранської організації Олександром Козиродом відвідали ветеранів-фронтовиків по місцю проживання, їх родини та вручили ветеранам вітальні листівки, квіти і подарункові набори від обласної державної адміністрації, від районної державної адміністрації, районної ради, а ще подякували за Перемогу і їх внесок в розгром нацистської Німеччини. На згадку про відвідини гості сфотографувалися з ветеранами на пам’ятні світлини, які ще довго нагадуватимуть про них, про те, що ветеранів шанують і гордяться ними.