В переддень професійного свята - Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва хорольські артисти порадували своїм виступом миргородчан

Солісти та колективи Хорольського районного будинку культури продемонстрували високу майстерність та віртуозність виконання на Миргородщині.Голова районної державної адміністрації Лариса Звірко разом з головою районної ради Вірою Мартюк, керівником апарату РДА Іриною Штейнберг та начальником відділу культури і туризму РДА Іриною Гунько завітали на обмінний концерт

з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відбувся 7 листопада в Миргородському районному будинку культури.
Глядачі отримали неймовірні враження та позитивні емоції від виконання пісенних композицій та гуморесок у виконанні самодіяльних артистів з Хорольщини.
За сприяння організації та проведення районного свята начальника відділу культури і туризму Хорольської РДА Ірину Гунько було нагороджено Почесною грамотою голови Миргородської РДА та Миргородської районної ради.
Миргородчани щиро дякували нашим артистам за чудовий концерт, який вони подарували їм з нагоди професійного свята – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.